День захисника України відзначили у Слов’янській  СЗШІ №41


Вшановуючи традиції вже четвертий рік поспіль в  Слов’янській  СЗШІ№41 Донецької облради  проходить свято  приурочене до  «Дня захисника України».

На патріотичне свято, як і завжди, було запрошено військовослужбовців частини 3035 Національної гвардії України, яка базується в місті Слов’янськ. Для наших захисників лунали вітання та щирі побажання: добра, світлого настрою та успіхів.

Військовослужбовці розповіли,  як вони вирішили стати на захист України , що підштовхнуло їх до цього рішення. Діти задавали запитання гостям про життя в армії. Діти власноруч виготовили  подарунки для шановних гостей.

Педагогічний та учнівський колектив Слов’янської СЗШІ№41 приєднується до ІV Всеукраїнської благодійної акції «Допоможи солдату - захистити Батьківщину», яка проходить з 24 вересня по 26 жовтня 2018 року.

Дорогі захисники України! Ви наші захисники, опора держави, спокій наших домівок, спокій близьких у  Ваших надійних та сміливих руках. Нехай Ваша сила та  мужність завжди опирається на любов та підтримку. Бажаємо вам міцного здоров’я та надійного тилу.

З Днем Захисника України!

З повагою педагогічний колектив та учні школи

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

8
3

Эта запись была размещена в рубрики: