Встановлення світлофора на перехресті вулиць Лозановича та Ярослава Мудрого


Нова петиція була зареєстрована нещодавно на Єдиному сайті місцевих петицій у розділі "Благоустрій та будівництво" Наталєю Василенко. 


"Прошу встановити світлофор на перехресті вулиць Лозановича та Ярослава Мудрого. Зазначена ділянка доріг є аварійно небезпечною, оскільки головна дорога на цьому перехресті змінює напрямок і з’їзд з неї ускладнений недостатньою видимістю у зв’язку з наявністю приватних споруд.

Інтенсивний рух та відсутність його регулювання на даній ділянці є причиною ДТП. Особливо небезпечною ділянка дороги стає за складних погодних умов. Незважаючи на встановлене дзеркало, ситуація на даній ділянці не поліпшується, бо воно занадто мале і за певних погодних умов стає непридатним для використання.

Проблема даного перехрестя пов'язана також і з громадським транспортом - тролейбусом. Зупинка автомобіля в неналежному місці для надання переваги в русі тролейбусу заважає безперешкодному руху тролейбусу та створює небезпеку ДТП при спробі усунення перешкоди.

Також важливим фактором, на який вплине встановлення світлофору є небезпека для пішоходів, які перетинають проїзну частину в районі цього перехрестя.

При розробці схеми роботи світлофора, бажано передбачити наявність зеленої стрілки, яка дозволяла б рух праворуч з вулиці Ярослава Мудрого на вулицю Лозановича аби уникнути заторів.

Вважаю, що установка світлофора повинна не погіршити, а поліпшити транспортну ситуацію на цій ділянці."

Якщо ви підтримуєте це звернення - проголосовати за нього можна тут.

За матеріалами єдиного сайту місцевих петицій

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

65
2

Эта запись была размещена в рубрики: