Слов’янські правоохоронці вдосконалюють форми роботи з населенням

 Заняття із поліцейськими проводили представники Харківського інституту соціальної освіти та міжнародної організації ПРООН.

 Згідно останніх результатів соціологічних опитувань на території Слов'янська та района, 50% місцевих мешканців найбільше опасається крадіжок свого майна, 36% турбується про повернення на північ Донеччини активних бойових дій, 18% опитуваних серед головних визначили такі проблеми, як можливість потрапити у ДТП або стати жертвою вуличної злочинності у своєму мікрорайоні.

Про це у Слов'янському відділі поліції розповіли директор та провідний спеціаліст Харківського інституту соціальних досліджень. Денис Кобзін та Андрій Черноусов обговорювали з правоохоронцями форми роботи з населенням, які можна використовувати для підвищення довіри та отримання кращих результатів з охорони громадського порядку.

На зустрічі розглядались такі превентивні заходи для захисту від майнових злочинів, як аудит безпеки будинків та домоволодінь, встановлення охоронної сигналізації, об'єднання мешканців для створення вуличних/будинкових груп безпеки, встановлення камер відеоспостереження та створення схеми їх розташування для кожного населеного пункту.

Поліцейські (у першу чергу - дільничні офіцери) мають на регулярній основі спілкуватись з місцевими мешканцями та збільшувати контакти, не пов'язані зі злочинами, надавати громадянам рекомендації щодо збереження особистого майна, задіювати до охорони правопорядку місцеву владу та підприємців - наприклад, використовувати відеокамери на різних об'єктах у єдиній системі спостереження.

Представник програми розвитку ООН (ПРООН) Максим Карелін розповів про програми з безпеки, що реалізуються міжнародними організаціями на території Донецької області.

У подальшому за участю керівництва та працівників Слов'янської поліції будуть розроблятись проекти безпеки для кожної місцевої громади.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: