Про стан зареєстрованого ринку праці у Слов’янську за 9 місяців 2018 року


Послугами Слов'янського міського центру зайнятості в сприяння працевлаштуванню за 9 місяців 2018 року скористалися 6142 незайнятих трудовою діяльністю громадянина міста, в тому числі 2772 особи мали статус зареєстрованих безробітних, що практично дорівнює даним відповідного періоду 2017 року.

На 1 жовтня 2018 року число зареєстрованих безробітних налічувало 856 осіб, що склало 1,01% середньооблікової чисельності населення працездатного віку міста Слов'янська. Близько 69% безробітних - це жінки, 31% - молодь у віці до 35 років, майже кожен четвертий - з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприяння працевлаштуванню. Серед безробітних майже кожен другий раніше був робітником, кожен третій займав місце службовця, а кожен чотирнадцятий не мав професійної підготовки.

У той же час роботодавцям постійно потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (33% всіх вакансій), працівники сфери торгівлі та послуг (14%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (28%), а також кваліфіковані професіонали та фахівці (19%).

На одну з усіх наданих до центру зайнятості роботодавцями міста вакансій протягом 9 місяців претендувало в середньому 2 особи.

За 9 місяців поточного року отримав постійну роботу за сприяння служби зайнятості 1971 незайнятий громадянин міста, з них 1071 особа зі статусом безробітного. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 77 безробітних міста. З компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб працевлаштовані 28 безробітних громадян.

Поряд з працевлаштуванням на постійних умовах роботи, одним із напрямків соціального захисту незайнятого населення є організація оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які забезпечують тимчасову зайнятість. Протягом звітного періоду в роботах тимчасового характеру та громадських роботах взяли участь 1348 безробітних жителів міста.

Протягом 9 місяців 2018 року проходили профнавчання та підвищували свою кваліфікацію 675 безробітних міста, по закінченні якого 91,1% працевлаштовані за сприянням центру зайнятості на конкретні робочі місця.

На 01.10.2018 року допомогу по безробіттю отримували 755 безробітних. Перебування в стані безробіття до працевлаштування становить на сьогодні в середньому 4 місяці. Період виплати допомоги залежить від страхового стажу безробітного та причини звільнення з роботи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: