З початку року співробітники Слов’янської поліції охорони майже 700 разів реагували на звернення громадян

Безпосереднє завдання поліції охорони – це безпека фінансових установ, магазинів, приватних будинків і квартир. Але при цьому важливою частиною її роботи є забезпечення громадського порядку та віпрацювання від сигналів за лінією «102», що цілодобово приймаються оперативними черговими територіального відділу Національної поліції.

Сьогодні під наглядом Слов'янського міжрайонного відділу поліції охорони знаходиться близько 800 об'єктів, понад 1300 квартир і будинків місцевих жителів. Діє підрозділ на території Слов'янська, Святогірська, Лиману та інших населених пунктів оперативної зони.

Але, окрім виконання своїх основних функцій, озброєні та професійно підготовлені наряди поліції охорони роблять вагомий внесок в охорону громадського порядку на території обслуговування.

З початку року групами реагування поліції охорони здійснено більше 412 виїздів на спрацювання тривожної сигналізації, у той час як за повідомленнями громадян на лінію "102" - майже удвічі більше, 698. При цьому виявлено, розкрито та попереджено близько 100 правопорушень кримінального та адміністративного характеру.

Кожна людина, що стала жертвою або свідком злочину, може звернутись безпосередньо до нарядів охорони або викликати їх за допомогою кнопки тривожної сигналізації, встановленої фахівцями служби на багатьох об'єктах - зараз на території обслуговування їх нараховується 410.

Все це приносить істотну користь у профілактиці злочинності та допомагає успішно протидіяти вуличним правопорушенням.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: