Школярі Слов’янська привітали гвардійців

Представників військової частини 3035 та Слов’янського ОМВК запросили на урок мужності. Учні трьох місцевих шкіл підготували святкову програму для бійців, які виконують завдання в рамках Операції Об’єднаних сил. Свій виступ діти присвятили Дню захисника України.

Вірші, пісні, танці, національні костюми, обереги, тепло дитячих посмішок та сердець. Все це підготували вихованці та педагоги п’ятнадцятої, восьмої та першої школи для українських захисників. Тут бережуть пам’ять про земляків - загиблих учасників Антитерористичної операції.

«У нас учився Микола Колосовський, він загинув біля Троїцького у серпні 2016 року. Ми з болем зустріли звістку про його смерть. Його син теж навчався у нашій школі до дев’ятого класу. Зараз учиться у військовому училищі», - розповіла заступник директора Марина Єфремова. Вона ж нас познайомила з сином героя Іллею. Він наразі навчається у Запорізькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник».

Військові висловили вдячність школярам, їхнім педагогам та батькам. Вони розповіли про те, як старовинне храмове свято січової церкви поступово стало загальнонаціональним під час гібридної агресії Росії проти України. Також гвардійці, принагідно, нагадали дітям про мінну небезпеку в регіоні та про алгоритм дій при знаходженні потенційно небезпечних предметів.

 

«Це свято особливе. У ньому – мужність та непохитність воїна. У ньому молитва наших матерів, дружин і наших дітей», - зауважив молодший лейтенант Сергій Молотков. – «Кожного разу, коли над країною нависала небезпека, люди вкотре згадували про це свято. Але, насправді, воїна більше турбує не власна безпека, а спокій мирного населення – наших дітей, рідних, близьких. Отже користуючись нагодою, просимо повідомляти нам, дорослим, військовим, якщо ви випадково знайдете вибухонебезпечний предмет, і в жодному разі його не чіпати».

 

«Я дуже вдячний цим діткам за таке свято. Було дуже приємно бути серед них, відчувати їхню приязнь. Мені хочеться побажати цим їм миру, і щоб вони скоріше забули, що таке війна», - приєднався до побажань військовослужбовець слов’янського полку Олександр Довбиш

 На останок діти запросили військових на сцену задля спільної фотосесії. Солдат Олександр Довбуш, у свою чергу, продемонстрував школярам захисне спорядження гвардійця.

Прес-служба НГУ.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: