Про стан робіт у басейні КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська»

Інформація щодо роботи басейну КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська»

Шановні слов’янці, станом на 10 жовтня в плавальному басейні Слов’янська продовжуються роботи з монтажу системи з дизенфекції води та розпочато роботи з будівництва ліфта для маломібільних груп населення.

Система з дизенфекції води вже підключена та проходить етап налагодження.

З 09 жовтня у басейні розпочаті роботи з підготовки до будівництва шахти ліфту – розбираються перекриття першого та другого поверхів (при проведенні даних видів робіт виникає досить значна запиленість повітря в середині будівлі).

У зв’язку з чим «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» вимушено не буде працювати до 16 жовтня 2018 року.

Після проведення підготовчих робіт продовжиться будівництво шахти ліфту та його подальший монтаж, але плавальний басейн буде працювати у штатному режимі.

Просимо з порозумінням віднестися до тимчасових незручностей.

Для довідки:

 1) реалізація проекту з реконструкції системи з дизенфекції води здійснюється за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Загальна вартість робіт складає 2382,1 тис. грн. Із них 2143,9 тис. грн. – за рахунок державного бюджету та 238,2 тис. грн.  – кошти міського бюджету.

Для знезараження і стабілізації фізико-хімічних параметрів стану води в басейні буде використовуватися комплексна система дезінфекції, що складається з електролітичної установки (очищення води іонами міді і срібла). Використання даної системи дозволяє звести до мінімуму використання традиційних реагентів, що використовуються для очищення і знезараження води  - гіпохлорит натрію, всілякі коагулянти, тощо.

 2) реалізація проекту з будівництва ліфта для маломобільних груп населення здійснюється за рахунок субвенції обласного бюджету. Загальна вартість робіт будівництва - 1121,1 тис. грн.

Будівництво ліфта в плавальному басейні здійснюється з метою безперешкодного доступу і використання даної спортивної споруди людьми з інвалідністю

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: