Гвардійці відвідали бахмутські навчальні заклади


Нацгвардійці завітали до школярів десятої Бахмутської школи та студентів Артемівського професійного аграрного ліцею. Вони взяли участь в уроках мужності, присвячених Дню захисника України.

У Бахмутській ЗОШ № 10 І-ІІІ ст. діти та вчителі підготували до приїзду нацгвардійців концерт. Щирість талановитих бахмутчан не залишила байдужими українських захисників.

 “Зустрічі з представниками Національної гвардії України - це позитивними момент у вихованні дітей. Нам, вчителям, вже не треба повторювати, що державу захищати - це добре, а вони вже можуть самі побачити той самий позитивний приклад в особі захисників України”, – пояснила директор Бахмутської ЗОШ № 10 Наталя Дроздова.

В аудиторії Артемівського аграрного ліцею на гвардійців чекали студенти, викладачі та директор. Вони продемонстрували офіцерам власну «Книгу єдності».

“Книга єдності” була нами започаткована, яка потім переїхала до Києва, саме таким чином ми хотіли з’єднати схід та захід, та взагалі всю Україну. Також карта України у нас була, де різними кольорами було розфарбовано кожну область. Саме ось така робота націлює дітей на розуміння, що Батьківщину треба оберігати”, – розповів директор Бахмутського аграрного ліцею Олена Канделюк.

Студенти детально розпитували гостей про можливості вступу до Національної академії НГУ. Їх цікавило, які там є спеціальності, які умови проживання.

“Надзвичайно приємно було бачити в очах дітей зацікавленість щодо проходження військової служби у Національної гвардії України, також дуже було приємно, що нас зустріли з концертною програмою, подарували нам пісні, танці та надзвичайні усмішки. Після нашої промови не соромились задавати питання про навчання в академії Національної гвардії України і загалом все пройшло дуже чудово, цікаво і ми сподіваємось на подальшу співпрацю з цими навчальними закладами”, – поділився враженнями старший офіцер начальник групи цивільно-військового співробітництва відділу інформаційної підтримки іміджево-видавничого центру НГУ капітан Михайло Сахно.

Також ліцеїсти цікавились військовою технікою, озброєнням, та забезпеченням військовослужбовців.

 Богдан Кондратов


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: