Мандрівка із Слов’янська у Маяки

Минулої неділі, 7 жовтня, чисельна делегація слов'янців завітала на теріторію Маяцької сільскої ради. На шляху нескінченні лісові насадження, то зелені, рожеві, червоні - вказували на осінню пору року.

Відразу у всіх зявився чудовий настрій, лунав сміх і жарти. Екскурсія по Маяцькому лісництві сприяла магічному почуттю побаченного. А дбайливе ставлення працівників лісу до своїх обовязків - збереження та примноження природних куточків Слов'янського району, це велика подвижницька справа. Недарма люди кажуть - Ліси легені планети. А тому, словянці-городяни дякували ветерану Маяцького лісгоспу Нелі Володимирівні Гуреєвій і її колегам за невтомну та вагому працю.

Живописний побут Маяк, цікаві будівлі, доброзичливі селяни, які відображали справжні народні звичаї, бо саме через спілкування було відчутно життєвий досвід та самобутність жителів села. Безумовно, розуміння життя-буття і є сутність нашого сьогодення. Тепла зустріч та пізнавальна інформація Маяківського сільского голови Едуарда Стукало про історичне минуле рідного села була зворушливою і змістовною.

Демонстрація картин майстрів пензля, де зібрані найкращі краєвиди на території Маяк в місцевому будинку культури, за словами Едуарда Олексійовича, це лише невеличка культурна спадщина. А тому, він запросив словянців завітати наступного року і знову провести екскурсію та переконати про дійсні масштаби минувщини, а також розповісти нові сторінки долі односельців.

Учасники поїздки до Маяк поклали живі квіти до двох могил, де поховани 44 та 107 воїнів, загиблих у боях при звільнені Слов'янщини у 1941-1943 рр. що знайшли пошуковці.

На березі ріки Сіверський Донець всі милувались чудовим місцем, яке не хотілось залишати.

А світлини недільної подорожі яскраво вказують про неповторну природу Слов'янського району, яку слід вивчати, досліджувати, берегти та залишити і передавати прийдешнім поколінням.

Учасники цікавої подорожі висловили глибоку подяку народному депутату України Юрію Васильовичу Солоду та його команді за організацію такого важливого заходу. Це справжній дарунок до Дня людей похилого віку.
Спасибі!

Радісні та щасливі повертались до Слов'янська ветерани, які поспілкувались з природою, селянами, почули справжній спів, відчули насолоду від мальовничих краєвидів та отримали добрий настрій і бажане веселе самопочуття.

Олександр Новицький
фото Едуард Торський
Діловий Слов'янськ 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

11
2

Эта запись была размещена в рубрики: