Проект «Знай! Сортуй! Зберігай!» крокує Черкаською ОТГ


22 вересня 2018 року в Черкаській об’єднаній територіальній громаді взяв старт проект «Знай! Сортуй! Зберігай!», який реалізується ініціативною групою «Лідери змін» Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 в рамках програми «Громадянська просвіта молоді на Сході України», за підтримки ГО «Молодь Сходу України» та Фонду Фрідріха Наумана.

В центрі селища Черкаське з 8 ранку почала працювати інформаційно-агітаційна платформи, де кожен бажаючий мав змогу дізнатися про сортування сміття, а також отримати контакти осіб, які займаються скупкою відсортованої сировини.  Крім цього була проведена акція «Геть поліетиленовий пакет»,  в рамках якої всі мешканці, які вранці прийшли до місцевих крамниць, запакувати свій придбаний свіженький хліб у безпечні паперові пакети.

Сортування відходів – не єдина можливість допомогти нашій планеті.  Треба вміти не лише сортувати, але й зменшувати обсяги сміття. Тож чудова альтернатива – матерчаті торбинки. Всі найактивніші учасники отримали такі сумки з логотипами акції у подарунок.

Порадували місцевих і виступи агітбригад – команди проекту «Zero Waste School» та групи учнів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, які вже встигли стати учасниками та  переможцями двох масштабних екологічних проектів «Компола» та «Моя школа – моя справа».

Акція в селищі Черкаське – старт роботи у  Черкаській об’єднаній громаді, адже на черзі інформаційно-агітаційні кампанії у селах Привілля, Олександрівка, Новоселівка, Прелесне та Новомиколаївка.

Стребіж Наталія,
голова ініціативної групи «Лідери змін»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
3

Эта запись была размещена в рубрики: