У Слов’янську відкрили новий спортивний зал


20 вересня відбулось відкриття нового спортивного залу громадської організації «Професійний бійцівський клуб «Тріада». 

Привітати керівництво клубу, а також спортсменів прийшли почесні гості – міський голова Вадим Лях та Герой України, паралімпійський чемпіон з плавання Віктор Смирнов. 

Вадим Лях зазначив, що спортсмени бійцівського клубу «Тріада» регулярно прославляють наше місто на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, наголосив на важливості розвитку спортивної інфраструктури для міста Слов’янська, побажав нових спортивних досягнень та перемог. 

Віктор Смирнов побажав спортсменам не зупинятися на досягнутому, а й надалі крокувати до своєї мети. 

Після привітань всі присутні спостерігали за показовим тренуванням кращих вихованців клубу, які під керівництвом Андрія Безуглого ставали неодноразовими переможцями та призерами чемпіонатів області, України, Європи, Світу з хортингу, ММА, Комбат дзю-дзюцу, бойового самбо, рукопашного бою, грепплінгу, кікбоксингу, боксу. 

Слід зазначити, що за роки існування бійцівського клубу «Тріада» було підготовлено 6 спортсменів – Майстрів спорту України міжнародного класу, 19 спортсменів – Майстрів спорту України та понад 40 спортсменів – кандидатів у майстри спорту України з різних видів спорту. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

11
1

Эта запись была размещена в рубрики: