Слов’янські лігівці прийняли участь у змаганнях з міні футболу

На футбольному полі спортивного комплексу Металург в місті Бахмут зустрілись лігівці Слов’янська, Бахмута та Краматорська. Змагання були організовані відділом ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області.

Сьогодні школярі трьох міст зійшлися у запеклих поєдинках, що проходили у рамках юнацького турніру. Справжні міні-футбольні баталії відбулись на базі спорткомплексу «Металург» м. Бахмут.

Незважаючи на товариський статус заходу, змагання проходили у завзятій та напруженій боротьбі. Усі команди продемонстрували високий рівень гри та довели, що Донеччині є ким пишатися. У нелегкій боротьбі команда Краматорської Ліги майбутніх поліцейських здобула перше місце, а юнаки Бахмуту та Слов’янська, друге та третє відповідно.

Учасники зізналися, що гра була цікавою, але головне – не перемога, а відчуття командного духу, повага та згуртованість між гравцями. Всі команди отримали грамоти, медалі та солодкі призи.

Урочисту частину нагородження проводив в.о. начальника Бахмутського відділу поліції Ярослав Меженний. Поліцейський поздоровив із перемогою своїх помічників – лігівців та побажав юнакам великих перемог не тільки у спорті, а і в їх житті та діяльності.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: