Начальник поліції Сергій Альошин зустрівся з жителями мікрорайону «Центр»

Щоб громадяни безпосередньо мали можливість розповісти про накопичені проблеми, отримати необхідну консультацію від очільника місцевої поліції, а начальник в свою чергу, мав можливість без посередників дізнатися, чим живуть люди на місцях, правоохоронці проводять «Сходи громадян».

На «Сходах» присутні керівництво поліції та дільничні офіцери поліції, які  звітують перед громадою.

Центр міста входить в зону обслуговування поліцейської станції № 1, розташованої за адресою вулиця Шевченко, 4. На даній території проживає більше 15,6 тисяч громадян, яких обслуговують три дільничних офіцера поліції.

З початку року від жителів мікрорайону надійшло більше 1,1 тисячі заяв та повідомлень. Найбільше громадяни скаржилися на сусідів, просили поліцейських врегулювати сімейні сварки, повідомляли про торгівлю самогоном та дрібні крадіжки.

Завдяки співпраці населення з правоохоронцями було задокументовано 15 фактів самогоноваріння, притягнуто до відповідальності 29 сімейних дебоширів, затримано трьох учасників незаконних збройних формувань та двох грабіжників.

Головними темами для спілкування стали протидія домашньому насиллю та профілактика шахрайств.

Сергій Альошин розповів про найбільш розповсюджені схеми аферистів і закликав громадян бути пильними, а також повідомив про групу «Поліна» (поліція проти насильства), яка функціонує в Слов’янську більше п’яти місяців. До складу груп входять поліцейські, які пройшли навчання та здатні розібратись у будь-якій ситуації: присмирити домашнього агресора, працювати із потерпілими - жінками та дітьми.

Крім цього поліцейські розповіли присутнім про сучасні методи роботи правоохоронців, про Єдиний аналітичний центр (UASC).

Громадяни мали можливість задати свої питання безпосередньо начальнику поліції та дільничним. Жителів мікрорайону турбували питання охорони громадського порядку - скаржилися на «гонщиків», просили посприяти у вирішенні питання у встановленні дорожніх знаків та нанесенні розмітки, підняли питання наявності на території району звалищ зі шприцами, а також поскаржилися на підлітків – паркурщиків.

Всі звернення жителів мікрорайону начальник поліції взяв під особистий контроль.

Нагадаємо, що завтра, 21 вересня, о 17.00 відбудеться сход громадян в м-ні Лимани - вул. Підгорна, 56.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: