На Донеччині більше 3 тисяч власників «стволів» притягнені до відповідальності за порушення правил поводження зі зброєю


У порушників вилучено майже 1700 одиниць вогнепальної зброї. В поліції Донеччини підбили підсумки роботи дозвільної системи.

У нараді під головуванням начальника відділу дозвільної системи Донецької області Миколи Вожола взяли участь всі працівники поліції області, які здійснюють контроль у сфері дозвільної системи.

На нараді розглянули результати роботи всіх підрозділів та обговорили стратегію профілактики порушень під час легального обігу зброї.

Так, з початку року працівниками дозвільної системи області складено 3139 адміністративних матеріалів у відношенні власників зброї, які порушили правила придбання, зберігання та носіння зброї.

З них 2820 - у відношенні власників мисливської гладкоствольної та нарізної зброї та 499 – власників газової зброї. За складеними протоколами вилучено 1698 одиниць зброї.

Крім того, працівники дозвільної системи беруть участь в операції «Зброя та вибухівка», що триває на території Донеччини. Поліцейські були націлені на виявлення та припинення незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки. Адже нерідко недобросовісні власники зброї ховають також заборонене озброєння або перероблюють власну зброю на бойову.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: