Дітей і дорослих у ООШ № 15 у Слов’янську зустрічала виставка на підтримку проекта «STEM- простір «Еврика»

19 вересня, в день свята Михайлове чудо, на подвір’ї Слов’янської школи №15 відбувалися справжні чудеса. Дітей і дорослих зустрічала «Виставка експериментів». Про це написала нам Наталия Парфёнова

Всі відвідувачі виставки поринули в світ дивовижних наук: фізики, хімії, біології. Вони змогли побачити перетворення води в сік і молоко, появу змії з маленької пігулки, зловити веселку та викликати блискавку, перемістити воду силою думки, розглянути в мікроскоп клітини крові та кору сосни, змоделювати молекули різноманітних речовин. Діти і дорослі, які відвідали виставку, отримали масу позитивних емоцій і задавали питання "А чи буде ще така виставка?" Звичайно, буде, адже є ще маса дивовижних експериментів. Тому плануємо зробити такий захід традиційним.

Виставка проходила на підтримку проекту ЗОШ №15 «STEM- простір «Еврика», який збирає кошти на краудфандинговій платформі освітніх проектів gofunded.org. 
Дуже дякуємо доброчинцям, які повірили в нашу ідею та вже підтримали фінансово проект «STEM-простір «Еврика». Завдяки їхній підтримці ми маємо вже 59% бюджету, що дає нам можливість часткового фінансування.

Але можливо знайдуться нові доброчинці, які мають бажання підтримати проект. 
До закінчення збору коштів залишилося 3 дні.

Знайти інформацію про наш проект та підтримати його фінансово можна за посиланням  https://gofunded.org/campaigns/eureka/

Дякуємо за будь яку підтримку! Миру та щастя Вам!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: