Поліцейські та громадськість Слов’янська об’єднали зусилля для створення безпечного простору

За ініціативи слов’янських поліцейських представники громадської організації «Наша допомога», комунальні підприємства, небайдужі громадяни, а також власники недобудов та закинутих будівель проводять акції, спрямовані на очищення міста.

 Як раніше говорилося, керівництво Слов'янського відділу поліції під час зустрічі з керівниками місцевої та районної ради, а також представниками відділу охорони здоров’я обговорювали поточну ситуацію, пов’язану із звалищами шприців поблизу недобудов і закинутих будівель та намітили перші кроки виходу з цієї ситуації, що передбачає тривалу співпрацю багатьох органів та служб.

Першим кроком стало наведення до ладу територій «сприятливих» для ін’єкцій.

Представники ГО «Наша допомога» відгукнулися на прохання співробітників поліції щодо очищення міста від стихійних звалищ. Громадська організація працює в сфері профілактики ВІЛ-інфекції / СНІДу. Вчора члени організації спільно з поліцейськими провели по вулиці Банківська акцію, спрямовану на очищення місцевості від шприців. Подібна акція була проведена сьогодні по вулиці Центральній. Далі територію будуть приводити до ладу комунальні служби.

Що стосується власників недобудов, то їм був виписаний припис на усунення порушення правил благоустрою. Що стосується прилеглої території, то вона не належить підприємцям, але один з власників недобудови взяв на себе обов’язок навести там порядок.

Аналізуючи роботу поліції з протидії наркозлочинам - в цьому районі не зосереджені точки продажу заборонених речовин. Найбільшу кількість збуту наркотиків поліцейські припинили в районі залізничного вокзалу.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: