З початку року співробітники поліції задокументували 135 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків

 

Тільки за тиждень слов'янські поліцейські вилучили у місцевих жителів наркотичних речовин на суму понад 200 тисяч гривень.

В результаті проведення спецзаходів щодо протидії наркозлочинності, профілактичної роботи з населенням та патрулювання населених пунктів поліцейські вилучали прекурсори та різні наркотичні речовини, такі, як канабіс, метадон та дезоморфін.

За вісім місяців поточного року поліцейськими було вилучені заборонені речовини у 107 місцевих жителів, припинено діяльність п’яти наркопритонів та ліквідовано десять наркоплантацій.

Так, у гаражі у 62-річного жителя Слов'янська, під час проведення санкціонованого обшуку, працівники поліції виявили і вилучили 500 грам марихуани, а на прилеглій території вирощував кущі конопель, висота яких досягала 4 метрів.

Ще один житель Слов'янська окрім вирощування сортової коноплі зберігав в домоволодіння Маузер. Посів конопель співробітники управління протидії наркозлочинності поліції Донецької області знайшли за будинком, захований у кінці городу серед овочів. Кущі були культивовані: политі та удобрені. Зі слів власника, насіння сортового каннабісу він замовляв через інтернет.

Вдома у чоловіка та в сусідньому будинку, де мешкали його рідні, поліцейські вилучили вже готову наркотичну речовину, розфасовану по згортках та пакетах, а також пристрій для її паління. За словами чоловіка, коноплі він вирощував для власного вживання.

Крім того, в ході обшуку співробітники поліції виявили у вітальні на полиці під шапками незареєстрований пістолет «Маузер» та набої до нього. Варто відзначити, що в цьому ж будинку мешкає маленький онук підозрюваного.

Під час патрулювання міста Миколаївка, працівники групи реагування у двох перехожих виявили та вилучили згортки з наркотичною речовиною.

Зазвичай, правопорушники пояснюють, що знайдені у них наркотики вони виготовляли і вживали самостійно.

Деяких із зловмисників вже притягнуто до кримінальної відповідальності. Щодо інших правопорушників матеріали направлені до суду, або знаходяться на стадії досудового розгляду.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: