Там, де продають сигарети неповнолітнім: в селищі Прелесне Слов’янського району поліцейські виявили торгівельну точку


Під час відпрацювання селища увагу поліцейських привернув хлопець, який виходи з магазину пачкою сигарет. Як виявилося, хлопцю 16 років і купив він тютюн для себе. З підлітком і його батьками проведена профілактична робота.

 Часто неповнолітні виглядають значно старше своїх років, і неуважні продавці можуть продати такому покупцю «обмежений за віком» товар. Поліцейським продавець зізналася, що паспорт у хлопця не просила, а просто продала йому сигарети.

На реалізатора був складений протокол по статті 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами». Тепер жінці доведеться виплатити штраф розміром від 512 гривень.

Підприємця, чия співробітниця притягується до відповідальності, чекає свій штраф вже від 6 тисяч гривень, а також можливе позбавлення ліцензії на торгівлю.

Правоохоронці закликають співробітників та власників торгових закладів міста і району здійснювати свою діяльність, не порушуючи закон.

З початку року співробітники ювенальної превенції склали більше 40 адміністративних протоколи за продаж алкоголю і сигарет неповнолітнім.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2
4

Эта запись была размещена в рубрики: