Міжнародна місія PH International в Слов’янську: у прагненні до світу без кордонів

11 вересня 2018 року у приміщенні Слов'янського Центру громадського і соціального розвитку зустрілися і познайомилися з представниками міжнарордної місії PH International (Project Harmony) в Україні - Andriy Haidamashko, Александра Безручко, Annette Jasmine та ін. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук Вадим Овчаренко.

Дізналися багато цікавого про діяльність місії. PH International була заснована у 1985 році для культурних та освітніх обмінів між тодішнім СРСР та Сполученими Штатами. Протягом останніх двадцять восьми років понад 10 000 осіб взяли участь у міжнародних програмах PH у США, а також у країнах Євразії та Близького Сходу.

Сьогодні міжнародна місія PH International - це побудова потужної глобальної спільноти шляхом залучення громадськості, міжкультурного навчання та розширення можливостей у цифрову епоху. PH прагне до світу, де особи та громади співпрацюють без кордонів для вирішення глобальних проблем.


За підтримки Посольства США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine триває програма з навчання англійської мови школярів у багатьох містах України, у тому числі й у Слов'янську і Крамторську. Крім навчання англійської працівники проекту PH International (Project Harmony)розвивають в учнів лідерські якості.

Гості дізналися також про діяльність проектів нашого центру "Зміцнення соціальної згуртованості", Центр для дітей та сімей БО ""БФ" Карітас Краматорськ", "Стійкість та розвиток". Говорили про важливість інноваційних методів навчання і виховання підростаючого покоління в Україні і світі. Дійшли згоди про подальшу співпрацю.

Символічно, що саме у цей день вшановуємо память загиблих у трагедії 9/11... 
Дякуємо дружньому народу Америки за підтримку української молоді у такі важкі для нашої держави часи! Дякуємо Вера Павлова за нових друзів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: