Нацгвардійці взяли участь у проведенні Олімпійського уроку у Слов’янську

В рамках Олімпійського тижня бійців Слов’янського полку запросили у якості суддів до загальноосвітньої школи №1, де проводились змагання з різних дисциплін.

Учні 6-7 класів ЗОШ №1 на територій Слов’янського курорту змагалися у швидкості, силі, влучності, витривалості та навіть у вмінні співати. Бійці Слов’янського полку на цих змаганнях допомагали у суддівстві, а в одній з дисциплін – саме у перетягуванні канату навіть брали безпосередню участь, чим дуже підсилили та порадували команди.


«Ми кожен рік проводимо ці змагання для того, щоб привити дітям любов до спорту, до здорового способу життя, щоб вони мали змогу показати себе в нестандартній ситуації, на природі за межами школи», – розповідає заступник директора ЗОШ №1 міста Слов’янськ Інесса Боднарчук.


Така чудова взаємодія всім пішла на користь. Діти побачили справжніх бійців, які виконують завдання у місті проведення ООС, що вони можуть бути не тільки суровими воїнами, а й відкритими, веселими, дружніми хлопцями.


А військовослужбовці мали змогу поринути в неймовірну атмосферу дитячої щирості, безпосередності та гучного сміху, який лунав на весь ліс.

Богдан Кодратов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: