Велофестиваль “Дружбайк” пройде у Дружківці


У Дружківці 15 вересня у форматі веловихідних на площі Молодіжній пройде велофестиваль “Дружбайк”.

З 14:00 до 20:30 на місцевих мешканців та гостей чекає насичена програма із майстер-класами, велозмаганнями, велотуром містом та краєзнавчою екскурсією на велосипедах.

Також протягом дня мешканці матимуть можливість безкоштовно полагодити свої велосипеди у зоні веломайстерні.

Для велосипедистів та велосипедисток, які хочуть навчитися пересуватися на дорогах безпечно працюватиме велошкола з безпеки руху. Біль того, у подальшому вони зможуть самі ділитися набутим досвідом з колегами та навчати майбутніх велотренерів у своєму місті. Програма Велошколи розроблена ГО “Асоціація велосипедистів Києва” та створена для підвищення велокультури, безпеки, дисципліни та взаємоповаги у велоспільноті.

Отримати частку натхнення гості фестивалю зможуть під час надихаючої лекції з веломандрівником, який відкриє особисті секрети мандрів на велосипеді.

Для дітей “Дружбайк” готує відкриті особисті змагання по мікроорієнтуванню “Велолабіринт”. На найспритніших юних велосипедистів чекають пам'ятні подарунки.

Смачним доповненням велосипедної події стане велопікнік для всіх учасників та учасниць, а завершиться велофестиваль кінопоказом  “Bikes vs Cars” (“Вело проти Авто”) режисера Фредеріка Ґерттена просто неба з велогенератором. Гості фестивалю на власні очі побачать “магію” велогенератора та самі матимуть можливість стати джерелом енергії.

У програмі фестивалю:

14:00 - реєстрація на велотур містом

14:00 - 19:00 - веломайстерня: безкоштовно ремонтуємо велосипеди мешканців від велоспільноти “Пісні колес”

14:00 - 20:30 - фотовиставка історії Дружківського велоклубу “Level”

14:00 - 15:00 - велошкола з безпеки руху на дорозі

15:00 - 16:00 - надихаюча лекція веломандрівника

16:00 - 18:00 - краєзнавча екскурсія від Дружківського велоклубу “Level” (18 км)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: