На найвищій точці України підняли прапор Слов`янська

Напередодні Дня Державного прапора України на горі Говерла, на Івано-Франківщині, волонтерами, представниками силових структур, в рамках візиту та оздоровлення, був піднятий прапор Слов`янська.

Напередоні Дня незалежності України відбулися заходи щодо відкриття Звернень до майбутніх поколінь українців в смт. Верховина. Оригінал звернення находиться на Меморіальному комплексі на горі Карачун, під Слов`янськом.

Усі святкові заходи проводяться за підтримки державних установ, громадських організацій, в тому числі  Громадської організації «Ділове Сприяння» (керівник Олександр Шуткевич), кераміків міста Слов`янська, Слов`янського міського відділу поліції, ГО «Другий фронт», Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства, ДСНС м. Черкаси, добровольчого батальйону «Карпатська січ», Сумській громадській організації ветеранів авіації Сумщини,молодіжного центра Вільний простір «Думка», лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина»,

Особливу вдячність  родині скульпторів Рожик – пану Віталію та пані Наталлі  з міста Коростишів - за сприяння у встановленні пам’ятних знаків.

Організатор заходів – київський волонтер Марина Квітка - висловлює подяку за сприяння в організації відпочинку волонтерів та представників силових структур і в організації заходів, в ході яких був установлений дублікат Звернення майбутнім поколінням українців, учасникам бойових дій на сході України, на базі дитячих оздоровчих закладів.

Інтернет-видання «Діловий Словянськ» стежить за новинами з Івано-Франківщини. Слідкуйте за новинами.

Едуард Торський
Діловий Слов`янськ

15
4

Эта запись была размещена в рубрики: