Дуэт взломщиков задержали в Лимане

Із метою наживи підозрювані проникли до кафе, магазину та торгівельного кіоску. Не залишили "без уваги" вони й залізничний шляхи у місті, з яких демонтували металеві деталі.

З початку серпня до Лиманського відділення поліції почали надходити повідомлення про крадіжки зі зломом, що ставались на території міста.

Невідомі зловмисники встигли "побувати" у зачиненому на ніч кафе, магазині та торгівельному кіоску. Кожного разу вони зламували приміщення монтировкою й виносили гроші, побутову техніку, алкоголь та сигарети, одяг та особисті речі працівників закладів.

Провівши оперативну роботу, співробітники розшуку вийшли на двох місцевих жителів 1993 та 1996 років народження. Виявилось, що молодших з них вже був судимий за крадіжки.

Вдома у підозрюваних поліцейські знайшли деякі з викрадених речей - їх було вилучено та приєднано до кримінальної справи.

З'ясувалось, що затримані причетні ще до одного кримінального епізоду: нещодавно вони з метою "заробітку" розукомплектували верхню будову залізничного шляху, створивши аварійну ситуацію для рухомого складу.

За вказаними фактами проводиться досудове розслідування за ч.1 та ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: