Слов’янські правоохоронці увічнили пам’ять своїх колег, які загинули під час виконання службових обов’язків

Співробітники поліції на чолі із начальником Сергієм Альошиним відвідали могили полеглих правоохоронців, зустрілися з їх рідними та провели урочистий захід із вшанування героїв.

22 серпня - День пам'яті загиблих працівників органів внутрішніх справ. У цей день згадують тих, хто віддав найдорожче - життя - в боротьбі зі злочинністю. На жаль, щороку списки правоохоронців, які загинули, захищаючи Закон, поповнюються все новими і новими прізвищами.

Напередодні урочистої дати начальник Слов'янського відділу поліції Сергій Альошин із підлеглими відвідав місцеве кладовище та поклав квіти на могилу Олексія Новікова, який загинув, рятуючи чуже життя. У 1989 році старший лейтенант Новіков під час несення служби у мікрорайоні Артема буквально з-під колес автомобіля нетверезого водія витягнув 18-річного хлопця, але сам опинився на його місці...

Також поліцейські відвідали родину Івана Рябовола, який загинув при переслідування злочинця. Його вдова, Ніна Іванівна, розповіла про життя і роботу свого чоловіка, висловивши теплі слова подяки за підтримку.

Біля адмінбудівлі Слов'янської поліції за участю особового складу підрозділу та учасників ГО "Ліга майбутніх поліцейських" відбувся урочистий захід із вшанування героїв.

- Сьогодні ми віддаємо данину пам'яті правоохоронців, які поставили мир та спокій суспільства вище власного життя, - зазначив полковник поліції Альошин, - Висловлюємо свої співчуття рідним і близьким загиблих, тих, хто у важку хвилину залишився вірним присязі. Світла їм пам'ять.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих слов'янських правоохоронців, після чого поклали квіти до пам'ятника з їх іменами.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: