До учбового року готові. Безпеку всіх Слов’янських школярів забезпечуватиме поліція охорони.

Кожен з 20 учбових закладів обладнаний системою тривожної сигналізації, на сигнал якої протягом декількох хвилин прибуває наряд правоохоронців.

Сьогодні в Донецькій області забезпечення безпеки учбового процесу залишається дуже актуальним. Час від часу у школах відбуваються різні правопорушення різного характеру, такі, як крадіжки телефонів і грошей, нанесення тілесних ушкоджень, хуліганства.

За порядком тут покликані стежити вільнонаймані охоронці, які також виконують й роль сторожів - як правило, це чоловіки зрілого, а іноді і пенсійного віку. Звичайно, у серйозних ситуаціях їм далеко не завжди вдається вжити дієвих заходів щодо припинення конфліктної ситуації чи попередити правопорушення.

До питання забезпечення безпеки у навчальних закладах у кожному населеному пункті підходять по-різному. У Слов'янську воно вирішене системно - місто є єдиним в регіоні, де безпеку всіх шкіл забезпечують співробітники поліції охорони.

Така система безпеки вже пройшла перевірку часом і підтвердила свою ефективність. У минулому навчальному році тривожні кнопки в школах використовувалися неодноразово, і кожен раз конфлікти вдавалося попередити або вирішити.

За словами начальника Слов'янського міжрайонного відділу поліції охорони Вадима Шевченка, безпека всіх шкіл організована по найефективнішою схемою. У сторожів є радіобрелки, якими вони можуть непомітно подати сигнал тривоги. Оператор пульта централізованого спостереження передає повідомлення найближчій групі реагування, яка у найкоротший час прибувають за адресою, з'ясовують обставини події, після чого діють відповідно до своїх інструкцій. При цьому, як співробітники поліції, вони мають право на застосування як заходів фізичного впливу та спеціальних засобів, так і вогнепальної зброї.

Зараз охорона слов'янських шкіл здійснюється за самою мінімальною рентабельною вартістю, на яку може виділити кошти міська рада - головною метою цієї роботи є забезпечення правопорядку, збереження майна закладів та захист дітей.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

 

 

 

 

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: