Під час відпрацювання Слов’янської оперативної зони поліцейські виявили 14 водіїв, що керували транспортом у стані сп’яніння

Наряди були наближені до місць літнього відпочинку, при цьому особлива увага приділялась виявленню у транспорті заборонених предметів та речовин, притягненню до відповідальності водіїв, безпечність яких могла призвести до трагічних наслідків.

Чотири дні у Слов'янську, Лимані та їх районах тривало превентивне відпрацювання з безпеки дорожнього руху.

Зведений загін правоохоронців з різних підрозділів Донеччини виявляв аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху, проводив превентивну роботу з водіями та документував правопорушення, пов’язані з використанням транспортних засобів.

Всього за порушення ПДР працівниками поліції було складено 40 адміністративних матеріалів, 14 з яких – за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Також правоохоронцями виявлялись такі правопорушення, як експлуатація транспортних засобів з підробленими номерами агрегатів, керування без відповідних документів, порушення правил пішоходами та велосипедистами, перевищення швидкості та пошкодження водіями транспортних засобів та дорожніх споруд.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: