Під час відпрацювання Слов’янської оперативної зони поліцейські виявили 14 водіїв, що керували транспортом у стані сп’яніння

Наряди були наближені до місць літнього відпочинку, при цьому особлива увага приділялась виявленню у транспорті заборонених предметів та речовин, притягненню до відповідальності водіїв, безпечність яких могла призвести до трагічних наслідків.

Чотири дні у Слов'янську, Лимані та їх районах тривало превентивне відпрацювання з безпеки дорожнього руху.

Зведений загін правоохоронців з різних підрозділів Донеччини виявляв аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху, проводив превентивну роботу з водіями та документував правопорушення, пов’язані з використанням транспортних засобів.

Всього за порушення ПДР працівниками поліції було складено 40 адміністративних матеріалів, 14 з яких – за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Також правоохоронцями виявлялись такі правопорушення, як експлуатація транспортних засобів з підробленими номерами агрегатів, керування без відповідних документів, порушення правил пішоходами та велосипедистами, перевищення швидкості та пошкодження водіями транспортних засобів та дорожніх споруд.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: