Пусть дороги в Славянске будут ровными. Подпишите петицию

На сайте местных петиций в разделе "Благоустройство города и строительство" недавно появилось обращение граждан под названием "Вирівнювання доріг приватного сектору"

Стан доріг приватного сектору вже багато років знаходиться у вкрай незадовільному стані. І якщо в останній час асфальтовані вулиці міста потрохи приводяться до ладу, то про приватний сектор ніхто не дбає, хоча він у місті величезний. По деяких вулицях пересуватись що пішки, що транспортом вкрай важко.

У зв'язку з фрезеруванням асфальтобетонного покриття, створилась величезна кількість матеріалу, який можна (й треба!) використати за для вирівнювання вулиць приватного сектору. Вирівнювання за допомогою цього матеріалу вже показало свою ефективність на вулицях приватного сектору.

Автор петиции Олег Мень просит:
Створити та опублікувати план вирівнювання вулиць приватного сектору;
- Провести грейдерування та вирівнювання доріг приватного сектору за допомогою відпрацьованого асфальтобетонного покриття у найкоротший термін.
Прошу мешканців багатоповерхівок також підтримати петицію, бо усі так чи інакше стикаються з дорогами приватного сектору!

Голосование по петиции началось 9 серпня 2018 р, до конца сбора подписей осталось 88 дней. Если эта проблема вас интересует и вы готовы подписать петицию - перейдите по ссылке.

По материалам сайта местных петиций
Деловой Славянск

30
1

Эта запись была размещена в рубрики: