Лиманські правоохоронці провели турнір з міні-футболу


Представники різних підрозділів міського відділення поліції з'ясовували, хто з них є кращім на футбольному полі. У запеклій боротьбі перемогу здобули представники карного розшуку.

 Командні види спорту, такі, як футбол, допомагають зміцненню стосунків у колективі, сприяють підвищенню розуміння між учасниками команди та є відмінною психологічною розрядкою після напруженого трудового дня.

Співробітники Лиманського відділення поліції відправились на футбольне поле, де відбулось змагання серед різних служб підрозділу. У міні-футбольному турнірі взяли участь команди, сформовані з числа співробітників карного розшуку, превенції та слідства.

Змагання пройшли в нелегкій, але цікавій боротьбі. Кожен з правоохоронців продемонстрував характер, волю до перемоги і гідну гру.

У підсумку чемпіоном стала команда сектору кримінальної поліції.

- Такі спортивні заходи спрямовані не тільки на фізичний розвиток поліцейських, а й перш за все на згуртування особового складу, і головне - отримання заряду позитивних емоцій» - зазначив т.в.о. начальника Лиманського відділення поліції Сергій Покотило.

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
0

Эта запись была размещена в рубрики: