У Слов’янського районі поліцейськими виявлений факт недостатнього невиконання батьківських обов’язків жителями

 

Важливою частиною роботи співробітників ювенальної превенціє є перевірка умов проживання дітей у підоблікових сім'ях та профілактична робота із недбайливими батьками.

 Сьогодні у Слов'янську та районі проживає близько півсотні родин із дітьми, що належать до категорії "складні життєві обставини". Вони потрапили під нагляд поліції та представників місцевої влади через антисоціальний спосіб життя, домашнє насильство, відсутність умов для нормального розвитку дітей та за інших причин.

Із ціллю попередити надзвичайні події за участю неповнолітніх співробітники ювенальної превенції Слов'янської поліції організували перевірку сумісно із представниками Центру соціальних служб райдержадміністрації. Разом вони відвідали багатодітну родину, що мешкає у селі Андріївка.

27-річний чоловік та його 26-річна дружина потрапили на облік правоохоронців після неодноразових звернень сусідів, що сигналізували про недостатнє виконання ними обов'язків щодо виховання дітей.

Під час візиту до місця проживання родини була виявлена антисанітарія у приміщеннях, де мешкали 7-річний хлопчик та 5-річна дівчинкаа, а також їх 7-місячний братик. За даним фактом був складений акт житлово-побутових умов.

На недбайливих батьків чекає притягнення до адміністративної відповідальності та  чергові перевірки.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
2

Эта запись была размещена в рубрики: