Небезразличные жители предотвратили воровство растений возле ЗАГСа в Славянске

Тревожный сигнал поступил в нашу редакцию вчера от Марины Олейник. Небезразличными жителями города предотвращена попытка воровства декоративных растений в районе ЗАГСа в Славянске.

В своем сообщении в фейсбук Марина Олейник пишет о деталях: "2 серпня о 16.45 на мій телефон зателефонувала жінка. Вона сказала, що в палісадніку однієї з висоток, біля будівлі РАГСу, знайшла дві туї. Вони були накриті гілками дерев. Можливо, припустила жінка, що вони викрадені з клумби біля РАГСу.

Ми з колегами виїхали на місце злочину. Там нас чекала жінка, що помітила вкрадені туї. Дійсно, в траві, під кущами, були сховані два дерева. Їх викопали з корінням, на якому ще залишилася спеціальна сітка, та перенесли у це місце невідомі особи.

Обстеживши клумбу біля РАГСу, було виявлено дві свіжі ями, притрушені травою.

Знайдені дерева дійсно виявилися туями, які в листопаді 2017 року були висаджені біля будівлі РАГСу.

Мною був визваний наряд поліції та написана заява про крадіжку комунального майна. Завтра туї будуть повернені до "своїх домівок".

Від щирого серця дякую жительці нашого місца за турботу та оперативність. Я дуже щаслива, що в нашому місті є такі небайдужі люди! - завершает она свое сообщение.

Очень хорошо, что есть в нашем городе люди, которые хотят видеть его красивым и благоустроенным, и небезразличны к подобным проявлениям.

"Деловой Славянск" будет следить за развитием ситуации и информировать об этом наших читателей.

3
8

Эта запись была размещена в рубрики: