Знаки на світлодіодах: Міський голова Вадим Лях провів робочу зустріч щодо встановлення світлофору на м-ні “Хімік”

1 серпня міський голова Вадим Лях провів робочу зустріч щодо встановлення світлофору на м-ні “Хімік”. На зустрічі були присутні: заступник міського голови Андрій Секлецов, помічник Народного депутата Олега Недави Олександр Кліменко, представники патрульної поліції та активіст мікрорайону Павло Злобін. 

Близько року міська влада намагається добитися того, щоб державне підприємство “Інформ-Ресурси”, яке підпорядковується Міністерству внутрішніх справ, передали на баланс міста світлофори та дорожні знаки, які будуть закріплені за комунальним підприємством “Водозниження”. Але у зв'язку з тим, що підприємство “Інформ-Ресурси” проходить етап реорганізації відповідь у них завжди одна, що зробити це неможливо.

За словами очільника міста на тих перехрестях, де взагалі немає світлофору встановити його легше, аніж замінити діючий.

Наразі проект по встановленню світлофору на м-ні “Хімік” знаходиться на експертизі у Києві. На тому місці буде встановлено дорожній знак пішохідного переходу зі світлодіодами. А вже зовсім скоро жителі мікрорайону “Хімік” отримають новий, сучасний світлофор. Сподіваємось, що він та дорожній знак зі світлодіодами будуть нагадувати водіям не порушувати правила дорожнього руху та не перевищувати швидкісний режим.

7
2

Эта запись была размещена в рубрики: