Вночі у центрі Слов’янська був затриманий “мокрий” квартирний крадій

 

Користуючись відсутністю господарів, 40-річний раніше судимий чоловік зламав житло та заволодів чужим майном. Завдяки вчасному орієнтуванню всіх нарядів поліції його було затримано неподалік від місця злочину.

 Близько третьої ночі оперативному черговому Слов'янської поліції надійшло повідомлення від мешканців багатоквартирного будинку про те, що до однієї з квартир було скоєно проникнення. За вказаною адресою правоохоронці виявили розбите вікно на квартирі першого поверху, але всередині вже нікого не було. З'ясувалось, що з приміщення зникли речі власників, у тому числі газова колонка та лічильник води  - при цьому було пошкоджено трубу і вода лилась на підлогу.

На розкриття злочину були орієнтовані всі правоохоронці, що несли службу на території міста. Невдовзі у районі центрального ринку було помічений чоловік, який при вигляді службового автомобілю став помітно нервувати. Його одяг весь був мокрий, хоча ніякого дощу на вулиці не було - як з'ясувалось пізніше, він і був причетний до квартирної крадіжки.

За даним фактом розпочато досудове розслідування з кваліфікацією ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Підозрюваному, що раніше вже мав проблеми з законом, загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: