Поліція провела профілактичне відпрацювання курортних зон на півночі Донеччини

 За три дні у Святогірську та Лиманському районі перевірено понад 300 осіб, виявлено 7 правопорушень кримінального характеру та складено 95  адміністративних протоколів.

 Всього в оперативно-профілактичному відпрацюванні брали участь близько 100 співробітників Слов'янської та Лиманської поліції, представники поліції охорони та військовослужбовці НГУ.

Протягом трьох днів правоохоронці розкривали майнові злочини, виявляли наркотичні засоби, дбали про безпеку дорожнього руху.

Лиманські поліцейські затримали 28-річного місцевого жителя, який скоїв три крадіжки (дві з них - з проникненням у приміщення). Речові докази у нього вилучені. того ж дня на території району розкрито ще два аналогічні злочини. За всіма фактами розпочато досудові розслідування за ч.1 та ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

В Лимані у 21-річного перехожого правоохоронці вилучили пакет із свіжозірваною наркотичною речовиною. Також на території міста був виявлений посів конопель. Відкриті кримінальні провадження за ст. 309 та 310 КК України.

Через порушення строків перереєстрації вогнепальної мисливської зброї інспектори дозвільної системи склали протокол на одного з місцевих жителів. У нього вилучили дві рушниці.

За порушення правил безпеки дорожнього руху поліцією складено 31 адмінпротокол, по лінії забезпечення публічного порядку -  57.

За порушення правил торгівлі притягнуто до адміністративної відповідальності 3 особи. Одній з них, 22-річній мешканці Святогірська доведеться сплатити штраф за продаж сигарет неповнолітньому - цей факт задокументували співробітники ювенальної превенції.

Основною метою даних заходів була масштабна превенція задля збереження стабільного оперативного стану.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
0

Эта запись была размещена в рубрики: