Офіційні підсумки “Слов’янської книжкової толоки” у Слов’янську

Літературно-мистецький фестиваль «Слов’янська книжкова толока» у Слов'янську відбувся. Його відвідало близько 800 осіб. На два дні Центр культури і довкілля перетворився на мистецький вулик.

15 видавництв, більше 100 митців (поетів, прозаїків, художників, акторів, режисерів, музикантів), 68 заходів (творчих зустрічей, діалогів, дискусій, майстер-класів, концертів і вистав), 20 із яких – у дитячому просторі Книголісся, який організовував колектив Центральної дитячої бібліотеки.

Українська пісня та розмови про українську культуру, її глибинні витоки у Львівському дворику, про ромську літературу із журналісткою Ольгою Веснянкою, дискусія про толерантність із посланцями доброї волі ООН Любком Дерешем і Павлом Вишебабою, майстер-клас із української мови Олени Ольшанської, творчі зустрічі з Галиною Вдовиченко, Ігорем Павлюком, Олегом Шинкаренком, Любком Дерешом, Олександром Ірванцем, казки від Олександра Виженка та анімаційної студії «Новаторфільм», вистава «На межі» театру-студії ім. Антоніо Гауді, «Новеченто» у виконанні людини-рояля Майка Кауфмана-Портнікова – лише незначний перелік того, що відвідали слов’янці за два дні.

Вагома робота волонтерської команди із близько 50 осіб, основу якої складали хлопці і дівчата зі Слов’янська, до яких долучилися активісти Краматорська, Бахмута, Запоріжжя, Харкова, Маріуполя та інших міст.

Директор Фестивалю Ігор Гармаш впевнений, «що цей Фестиваль є лише відправною точкою тривалого життя цього та інших проектів, оскільки команда, яка сформувалася під час підготовки Фестивалю, може і хоче робити Слов’янськ культурним містом. Щиро дякую нашим партнерам, волонтерам за ці два дні свята літератури і книги, яке ми гуртом зробили. Культура не роз’єднує – культура збагачує нас, а спільна справа, спілкування сприяють розвитку окремих громад і всієї України».
_________________

Проект "Слов’янська книжкова толока" виконується в рамках проекту "Зміцнення громадської довіри", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Організатор фестивалю – Центр мистецтв «Арт-Простір» (Запоріжжя).

Партнери Фестивалю –

  • Слов’янська міська рада,
  • КЗ «Центральна бібліотечна система»,
  • Центр культури і довкілля,
  • Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя»,
  • ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля»,
  • Платформа ініціатив «Теплиця».

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
1
4

Эта запись была размещена в рубрики: