«Увага шахраї». Слов’янські поліцейські і лігівці провели профілактичну акцію

 Спільно зі співробітниками ювенальної превенції, підлітки відправилися вулицями міста, побували у торгівельних закладах, фінансових та державних установах, де розповсюджували інформаційні листівки, що попереджатимуть потенційних жертв аферистів.

 Цього разу поліцейські і учасники «Ліги майбутніх поліцейських» проводили профілактику серед підлітків. Приводом для цього стала подія, яка трапилася з однією з учасниць молодіжної організації.

Учасниця Ліги Ірина Гусєва розповіла про те, як днями шахраї намагалися виманити у неї гроші за повернення втраченого паспорта.

- Коли я виявили, що втратила документ ми відразу з батьками пішли в поліцію і написали заяву, а також дали оголошення у місцеві ЗМІ. Вже наступного ранку з незнайомого номеру телефону зателефонував чоловік і сказав, що знайшов мій паспорт, але поверне його тільки за винагородження. Ми домовилися про місце зустрічі, - розповіла Ірина.

Коли дівчина пришла в зазначене місце, їй знову зателефонував чоловік і сказав, щоб вона перерахувала гроші йому на банківський рахунок і тільки потім він віддасть їй паспорт.

- Я неодноразово приймала участь в заходах, в яких ми з поліцейськими попереджали місцевих жителів про дії аферистів, тому відразу зрозуміла, що маю справу з шахраєм, - сказала учасниця Ліги.

Наступного дня ситуація повторилася. Дівчині знову зателефонували, але цього разу з іншого телефону. Ірина також проявила пильність.

Через деякий час втрачений паспорт повернули працівники тролейбусного управління. Виявилося, що документ Ірина загубила в тролейбусі.

Поліція закликає жителів бути пильними. Якщо на ваш або телефон ваших близьких надходять сумнівні повідомлення або дзвінки з вимогою повідомити ваші особисті дані (номер банківської карти, пін-коди, термін дії) чи перерахувати гроші за вирішення різноманітних питань, або ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте, і відразу телефонуйте за номером "102".

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
1

Эта запись была размещена в рубрики: