Неразделенная любовь к Неле Штепе в Славянске


Необычный пост появился в сети Фейсбук, где один из пользователей высказал свое отношение к факту, который якобы имел место в городе Славянске. Предлагаем нашим читателям оригинал текста, взятого с публикации.

"Чекав на обговорення теми, та чомусь її так ніхто і не підняв у соцмережах. Знайомий розповів, що позавчора нашій одіозній ексголові Штепі незнайомий чоловік плиснув в обличчя "зєльонку" і втік. Чекав на неї коли та виходила з перукарні." - Об этом написал житель города Володимир Слов'янець

Я не намагаюсь захищати Штепу. Вона мені, як то кажуть, ні 7 ні 5. Просто хочу зрозуміти логіку всіх "зеленкофілів". Це що такий прояв патріотизму по-новому? Чи це гідно сучасного чоловіка - підбігти, залити очі жінці і по-боягузницькому втекти? І чому саме "зєльонка"? Чому не з кулака у щелепу?

Невже хтось вважає, що це такий метод залякування реально може подіяти? Ха! Справді? Після полону, в'язниці і ще купи різного лайна вона вільно ходить містом і збирається знов його очолити. І всі пенсонери таки знову за неї проголосують. А ви тут розводите свій дитсадок.

Все догори дригом. Та, мужики, ******, ну залишайтесь же ви мужиками! На війні і в коханні всі методи доречні? До чого ця маєчня з зєльонкою? На війну в нас не схоже. То ж напевно, нерозділене кохання..."

По материалам Интернет
Деловой Славянск 

38
1

Эта запись была размещена в рубрики: