Поповнення Слов’янського полку НГУ проходить тренінги на командоутворення

Цей день бійці провели серед олівців, мотузок та дивних, на перший погляд, приладів. Хлопці бігали, стикалися один з одним, називали один одного по імені, а не як цього вимагає статут – за прізвищем, а також виконували різноманітні завдання начальника служби психологічного забезпечення. Ззовні це виглядало як якась гра, насправді ж це ціла система, яку психологи називають тімбілдінг або командоутворення.

Дещо гвардійцям було відомо ще з «курсу молодого бійця», щось було в новину, а деякі вправи їм ще буде потрібно навчитися виконувати в подальшому.

«Ви маєте розуміти, що в житті дуже важливо тримати рівновагу. А це явище не лише фізичне, але й психологічне, – звернулася до бійців майор Оксана Овсієнко. – Якщо ви раптом зіткнулися із завданням, яке не можете виконати, це не привід нервуватися. Спокійно поміркуйте, де можна взяти додаткові ресурси. Не бійтеся пропонувати оточуючим і головне, собі самому, нестандартні розв’язання проблем. Не поспішайте критикувати, шукайте конструктивні рішення».

Під час занять бійці розповідали про себе одне одному - ділилися спогадами про своє життя до служби у Національній гвардії України, знімаючи один за одним комунікативні бар’єри.

«Я два роки займався футболом, грав за село на районних змаганнях. Саме там я зрозумів, що команда – це серйозна сила, –  поділився своїми думками солдат Владислав Лисак. – Ми тут теж маємо стати справжньою командою. Ось під час завдання «пліт», у мене з’явилася ідея як стати на одну ногу втрьох, а хлопці підхопили. В результаті ми змогли стати так, що навіть наш психолог здивувалась, як це ми примудрились вміститися на такому маленькому клаптику намету».

«У нас тут майже всі родом з Чернігівщини. Ми добре роззнайомились, тут нам «стіна» допомогла. А от закинути колесо на стовп – це дуже важко. Треба тренуватися, а комусь може й не лінуватися, та більше дослухатися один до одного», –  сказав солдат Олександр Буряк.

Подібні заняття проводяться не лише серед молодого поповнення, інші категорії військовослужбовців теж долучаються. Це допомагає знімати емоційну напругу в колективах, робити стосунки в них більш пластичними, знаходити приховані ресурси та накопичувати знання, навички та сили.

Сергій Молотков


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
3
3

Эта запись была размещена в рубрики: