Поліція Слов’янська закрила нелегальний пункт прийому металобрухту у мікрорайоні Артема

У місті триває боротьба правоохоронців із незаконними пунктами прийому металобрухту. Під час обшуку на черговому з них вилучено тону брухту чорного металу, ваги та «касу».

З початку літа співробітникам Слов'янського відділення поліції надходили повідомлення від мешканців приватного сектору у мікрорайоні Артема про те, що в одному з дворів здійснюється незаконний прийом металобрухту. Даний факт був внесений до журналу єдиного обліку досудових розслідувань. Після збору необхідних матеріалів районний суд видав постанову на обшук.

При огляді домоволодіння правоохоронці вилучили лом чорного металлу загальною вагою 1000 кг, серед якого були як демонтовані труби та металеві "кутки", так й побутові предмети.

45-річний господар будинку намагався переконати правоохоронців, що ніякої «приймання» тут немає, але виявлені вантажні півтонні ваги та «каса» казали про зворотне.

Даний факт внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 статті 213 Карного кодексу України «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом», яка передбачає санкцію у вигляді штрафу від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слов'янський відділ поліції Донецької області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
0
1

Эта запись была размещена в рубрики: