На Донеччині поліцейські та військовослужбовці відпрацювали тактику знешкодження диверсійної групи

На територію, підконтрольну українській владі, потрапила ворожа група, яка має намір вчинити терористичний акт, - такою була легенда сьогоднішніх спільних навчань. Спецоперація пройшла за участі місцевих правоохоронців, поліцейських обласного главку, бійців спецпідрозділу КОРД, роти поліції особливого призначення, військовослужбовців та патрульних.

Вночі до військових надійшла інформація, що на мирну територію проникла диверсійна група та планує масову загибель мешканців. Військові передали наявну інформацію поліції. Було розроблено спільний план дій зі знешкодження терористів.

На позиції висунулися розвідгрупи, які складалися з поліцейських та військових, кожен крок бандформування відстежувався. Тим часом особовий склад поліції було піднято по тривозі.

Для координації наявними силами та засобами було оперативно створено одразу два штаби. Перший – стаціонарний, інший – пересувний для більш чіткого обміну інформацією.

Населений пункт, де ховалися зловмисники, було перекрито патрульними, додатковими силами посилено блокпости – правоохоронці повністю блокували усі можливі шляхи їхнього відходу, проте ДРГ вдалося прорватися крізь заслон. Місцем схову вони обрали покинуту споруду на пустирі.

До спецоперації було підключено поліцейський спецназ. Пролунала команда «До штурму». За лічені хвилини терористів було ліквідовано.

Територію диверсійної засідки на відсутність небезпеки оглянули вибухотехніки та кінологи.

Результати навчань проаналізовані, а виявлені недоліки буде усунено під час наступних спільних відпрацювань.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
2
4

Эта запись была размещена в рубрики: