Міський голова Вадим Лях зустрівся з жителями міста щодо розвитку парку “Лісний”

19 липня на майданчику кафе “Палермо” відбулась зустріч міського голови Вадима Ляха з жителями міста щодо перспективи розвитку парку “Лісний”.

На зустрічі були присутні заступник міського голови Андрій Секлецов, радник міського голови, депутат міської ради Олександр Самсонов, начальник відділу екології та природних ресурсів Лариса Соловей, начальник управління архітектури Олександр Пахомов, депутати міської ради, громадськість та небайдужі жителі міста.

Першим виступив міський голова Вадим Лях. Він повідомив, що планується створення затишного парку “Лісний” з урахуванням побажань всіх людей, як прихильників активного так і спокійного відпочинку.

Очільник міста висловив своє бачення з цього питання та вислухав всіх присутніх. Також виступили начальник управління архітектури Олександр Пахомов та начальник відділу екології та природних ресурсів Лариса Соловей. Керівник управління архітектури продемонстрував можливі варіанти того, як в майбутньому може виглядати парк “Лісний”. Він також повідомив, що на офіційному сайті міської ради проводиться голосування серед слов'янців щодо майбутнього вигляду парку.

Підсумовуючи зустріч було вирішено дочекатись результатів голосування для розробки детального плану території парку “Лісний”.

По информации пресс-службы
Славянской городской рады


Фотогалерея
5
3

Эта запись была размещена в рубрики: