Слов’янські правоохоронці провели оперативно-профілактичне відпрацювання смт Черкаське

Протягом дня на території населеного пункту поліцією було виявлено одне правопорушення кримінального характеру та 18 - адміністративного.

Із ціллю профілактики та охорони правопорядку керівництвом Слов’янського поліції було прийняте рішення про проведення оперативно-профілактичного відпрацювання смт Черкаське.

З ранку до населеного пункту було направлено близько 20 співробітників підрозділу, перекриття території здійснювали 4 піших наряди та 2 автопатрулі. Вони перевіряли водіїв, відвідували за місцем мешкання власників зброї та раніше судимих осіб, перевіряли громадян за базами ГУНП в Донецькій області.

Під час відпрацювання правоохоронці виявили особу, яка у 2014 році співпрацювала із учасниками незаконних збройних формувань. За даним фактом була проведена перевірка та розпочато досудове розслідування за ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Крім того, було складено 18 фактів за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення, такими, як порушення строків реєстрації вогнепальної зброї, виготовлення та зберігання самогону, розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, керування у нетверезому вигляді та порушення правил дорожнього руху.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: