Поліцейські у Слов’янську провели перевірку об’єктів стихійної торгівлі

За кілька годин дільничні офіцери поліції виявили дев’ять фактів торгівлі у невстановлених місцях, а також факт незаконної реалізації сигарет – вилучено понад 170 пачок. На порушників були складені адмінпротоколи.

 Під час чергового рейду співробітники поліції виявили факт незаконної торгівлі тютюновими виробами на ринку. Правоохоронцями вилучено з обігу 178 неліцензійних пачок сигарет закордонного виробництва. 59 – річна жінка пояснила, що взяла сигарети під реалізацію у своєї знайомої. Чи так це, належить встановити поліцейським.

 Відносно правопорушниці складено протокол за ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У громадян, які займаються реалізацією на вулиці овочів, м'яса, яєць і молока було перевірено наявність дозволів на виїзну торгівлю, видавану міськвиконкомом.

 Результат перевірки виявився закономірним: більшість продавців займалися реалізацією продуктів харчування тваринного походження без відповідного ветеринарно-санітарного дозволу. При цьому продавці висловлювали небажання торгувати на «законних» ринках і хочуть торгувати там, де вони самі обрали собі місце.

 За даними фактами було складено 9 протоколів за ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях».

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
6

Эта запись была размещена в рубрики: