З початку року співробітники Слов’янської поліції знайшли майже 100 осіб, що перебували у розшуку


Правоохоронці проводять активну роботу щодо розшуку зниклих без вісті осіб та правопорушників. Доволі часто об’єктом пошуку поліцейських стають неповнолітні та літні люди, адже вони є найуразливішою категорією населення.  

Співробітники Слов’янського відділу поліції проводять копітку роботу щодо пошуку зниклих мешканців території обслуговування.

З початку 2018 року було знайдено 60 осіб, причетних до різноманітних злочинів. Серед них – підозрювані у скоєнні вбивств, нанесенні тяжких телесних ушкоджень, майнових злочинах та участі в незаконних збройних формуваннях. Подальшу долю кожного з них буде вирішувати суд.

Крім того, співробітники поліції реалізують оперативно-розшукові заходи із встановленню місцезнаходження громадян, що пропали без вісті - на сьогодні вдалось встановити 34.

З 2014 року поліція Донецької області проводить роботу з розшуку зниклих без вісті й на тимчасово окупованій території регіону, зокрема, за Слов'янським відділом поліції «закріплена» Горлівка.

Останнім часом причиною зникнення людей нерідко стає зловживання алкоголем. Лише у липні таких випадків було два: один з жителів Слов'янська пішов "по знайомим" і довгий час не міг вийти на зв'язок з рідними, а інший пішов на рибалку - за два дні його знайшли на вулиці під магазином у непритомному стані, звичайно ж, без вудочки та риби...

У разі надходження інформації про зникнення дитини правоохоронці докладали максимум зусиль щодо їх пошуку - у результаті всіх малолітніх втікачів було повернуто додому.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: