Поліцейські у Слов’янську викрили ще одну прихильницю НЗФ

Навесні 2014 року 40 – річна жителька Слов'янська підтримала свого чоловіка та добровільно сприяла бандформуванням. Чоловік затриманої вже притягується до кримінальної відповідальності. Подружжю загрожує до 8 років позбавлення волі.

Збираючи речові докази, щодо причетності 43 – річного жителя Слов'янська до НЗФ, дільничні офіцери поліції встановили, що його дружина також причетна до окупантів.

На блокпосту на виїзді з міста з боку Славкурорту подружжя «працювали»: перевіряли документи у громадян, доглядали салони та багажники автівок.

Тільки в середині травня вони зрозуміли свою помилку - місто було вже захоплене, причому, зробили це їх нові товариші зі своїми керівниками. До того ж, навколо вже йшли активні бойові дії, і з'явилася реальна небезпека, тоді подружжя прийняли рішення на деякий час уїхати в РФ.

У даний час факт участі підозрюваних у НЗФ внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України, яка передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі. 

Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
6

Эта запись была размещена в рубрики: