Діти з оздоровчого табору «Сонячний» дізнались багато нового про роботу поліцейських

Протягом року правоохоронці забезпечують безпеку дітей під час навчального процесу, на вулиці та вдома, а з настанням літнього періоду ця робота проходить на території дитячих оздоровчих установ.

Сьогодні першочерговим завданням співробітників поліції, які несуть службу у зоні відпочинку на півночі Донеччини, є захист дітей, їх фізичного та психологічного стану. Також досить важливою є робота з виховання маленьких громадян України - надання їм правових знань та засвоєння правил безпечної поведінки.

У святогірському таборі "Сонячний" побували співробітники поліції, які несуть службу у складі зведеного наряду групи швидкого реагування. Правоохоронці зі Слов'янського, Покровського та Волноваського відділів поліції провели з відпочиваючими дітьми урок правового інформування, розповіли про свою роботу і різні випадки зі службової практики.

Найцікавішою частиною заходу для підлітків виявилась, звичайно ж, демонстрація зброї та екіпіровки правоохоронців. Кожен зміг хоч на хвилинку відчути себе "справжнім поліцейським" і зробити фото на пам'ять.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: