З початку року на слов’янських блокпостах припинено понад 200 злочинів 

Поліцейські затримали 38 громадян, які перебували у розшуку за скоєння злочину, встановили 97 осіб підозрюваних у безпосередній участі в НЗФ, з незаконного обігу 11 разів вилучали наркотичні речовини та 16 – холодну та вогнепальну зброю.


 Через стаціонарні пости регіону пройшло більше 50 тисяч вантажівок та понад 120 тисяч легкового транспорту. По базах даних МВС поліцейськими, які задіяні в ООС, перевірено більше 15 тисяч громадян.

 В результаті таких перевірок поліцейські затримали 38 осіб розшукуваних за скоєння крадіжок, зберігання наркотичних речовин, шахрайств та інших злочинів, встановили 3 безвісти зниклих осіб, а також виявили 9 іноземців, які перебували на території України з порушеннями міграційного законодавства.

 Також правоохоронці виявили 6 водіїв, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння. Водії відсторонені від права керування. Відносно них складені адміністративні протоколи.

 Виявлено 12 вантажівок, які перевозили вантаж без відповідних документів.

 Завдяки превентивній роботі правоохоронці повернули власникам 25 викрадених телефонів.

 Правоохоронці нагадують, що в умовах терористичної загрози, особливо поблизу лінії розмежування особи, які переміщуються, повинні дотримуватися зазначених норм і не перешкоджати поліцейським виконувати свої службові обов'язки і спокійно реагувати на прохання силовиків оглянути транспортний засіб та особисті речі.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: