У Слов’янську співробітники поліції охорони стали свідками вуличного злочину та затримали правопорушника

У дворі будинку 30-річний чоловік зламав салон автомобілю і заволодів чужим майном - за цим заняттям його й побачив один з мешканців. До переслідування злочинця долучились правоохоронці, які зупинили підозрюваного та доставили його до відділу поліції.

 Близько восьмої ранку, мешканець будинку по вулиці Університетській побачив, що в один з автомобілів у дворі, проникнув невідомий. Зламавши замки капоту та салону, зловмисник розкладав на асфальті чуже майно - акумулятор, магнітолу та інше.

Не вагаючись, чоловік вибіг на вулицю та погнався за крадієм, який з переляку кинув на місті злочину не тільки всі речі, а й свій велосипед, на якому приїхав.

Втікаючи від переслідування, правопорушник побіг у бік Слов'янського відділу поліції. Саме у цей час біля підрозділу знаходився наряд поліції охорони, який почув крики та миттєво оцінив ситуацію. Правоохоронці оточили підозрюваного у сквері та провели затримання.

Наразі за вказаним фактом проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України "Крадіжка". На 30-річного зломщика чекає до 3 років позбавлення волі.

Слов'янський відділ поліції Донецького області


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
7
0

Эта запись была размещена в рубрики: