“Музичний храм” від “Слов’янських вечорниць”


Як відомо, наша видатна поетеса Ліна Костенко говорить: "Лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть". Цього разу наприкінці червня  у читальному залі Центральної міської бібліотеки відбувся музичний храм.

Темою чергової зустрічі "Слов'янських вечорниць" стала "Пісня", що зібрала чимало слухачів. Можливо не буде перебільшенням, але зцілитися народною піснею можливо, і очі присутніх світилися повагою до виконавиць.

Дійсно відчувалась атмосфера теплоти, порядності та доброти. Вокальний колектив із селища Мирне "Мирняночки" із великим піднесенням виконав пісні: "Пісня чистого поля", "Не сумуй моя країна", "Ой чого так рано мама посивіла", "Акація", "Зоріє в небі зірка", "Тиха вода" та інші.

Слов'яньці дуже жваво сприйняли творчість гостей. Музика, спів, акапела - це мова розуміння - найпрекрасніше та наймелодійшіне. І кожен з нас розуміє по-своєму  і все таки вони об'єднують душі, відкриті для спілкування, невимушеного захоплення музичним мистецтвом.

Із надзвичайною джерельною снагою поет-аматор Станіслав Малявко виконав пісні, що мають неабияку прихильність земляків.

Вікторія Поддубна, Тамара Тутова, Галина Міщенко, Євгенія Корабльова теж доклали чимало творчих зусиль до Храму Музики.

Дякуємо вам за любов до пісні і бажаємо завжди бути з нами в клубі "Словянські вечорниці" та відчути цілющу силу мистецтва.

Макар Кодима

1
1

Эта запись была размещена в рубрики: