20 тисяч виїздів на допомогу: слов’янські правоохоронці проаналізували роботу співпраці з патрульними поліцейськими

Під час робочої наради керівництво Слов’янського відділу поліції та патрульної поліції Краматорська та Слов'янська обговорили шляхи ефективної взаємодії між підрозділами. Мета - підвищення результативності та ефективності поліцейської діяльності.

Правоохоронці підбили підсумки співпраці за перше півріччя поточного року та обговорили нові ініціативи. Основне питання – реагування на звернення людей.

Вже близько двох років всі дзвінки спецлінії потрапляють не в територіальний відділ, а в багатоканальний колл-центр в Маріуполі. Громадяни більше не чекають, поки лінія звільниться, а своєчасно отримують допомогу. Диспетчер бачить на карті місцезнаходження потерпілого і направляє до нього найближчий наряд поліції.

В свою чергу черговий слов’янської поліції володіє криміногенною обстановкою на території обслуговування, координує роботу слідчо – оперативних груп (СОГ) та екіпажів патрульної поліції, а також маневрує всіма зовнішніми нарядами.

Слов’янська оперативна зона є однією з густонаселеною. З початку року до Слов’янського відділу поліції надійшло більше 20 тисяч викликів. Щоденно тут реєструється близько 150 заяв та повідомлень громадян кримінального, інформаційного чи консультативного характеру. Поліцейські реагують на всі звернення в найкоротші строки.

На території обслуговування працює три слідчо – оперативних групи та чотири екіпажі патрульної поліції. Майже в 60% від всіх викликів потребується виїзд  СОГ в складі слідчого, оперативника дільничного та експерта криміналіста.

Під час наради мова йшла про поліпшення співпраці підрозділів. Було вказано на недоліки та проблемні питання діяльності служб. Щоб налагодити роботу були намічені шляхи і строки усунення недоліків.

Було прийнято рішення щодо проведення спільних занять зі службової підготовки для молодих фахівців патрульної поліції - до Управління Патрульної поліції будуть відряджені працівники відділу поліції чергових частин, превентивного блоку та моніторингу.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: