У Слов’янську під час отримання хабара викрито співробітника патрульної поліції

 

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Донецької області спільно з співробітниками СБУ в Донецькій та Луганській областях під час отримання неправомірної вигоди викрито інспектора батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції в Донецькій області.

Установлено, що капітан поліції під час виконання службових обов’язків зупинив автомобіль та після перевірки документів повідомив водієві про те, що останнім  вчинено адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування авто у нетверезому стані), та висунув вимогу про передачу йому грошових коштів в сумі 5000 грн за невжиття заходів щодо притягнення його до адміністративної відповідальності.

Затримали зловмисника під час одержання всієї суми неправомірної вигоди у службовому автомобілі.

На теперішній час правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Донецької області

 


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
14
2

Эта запись была размещена в рубрики: